ייעוץ כלכלי

ייעוץ כלכלי יסייע לכם להבין לאן בדיוק הכסף הולך, אם תמיד חשבתם לעצמכם שאתם מרוויחים טוב אבל עדיין נשארים בחוב כל חודש, זה הזמן להתחיל לעשות סדר בכסף להבין לאן הוא יוצא ואיך מתחילים לחיות על פלוס כל חודש, איך עושים זאת ? בעזרת ייעוץ ושליטה מלאה על ההוצאות והכנסות שלכם.

ייעוץ מסוג זה הינו פתרון מושלם שבעזרתו ניתן להתגבר על המינוסים והבזבוזים המיותרים ולהשיג כמה מטרות:

ניהול נכון

בעזרת ייעוץ כלכלי לומדים כיצד לנהל את ההכנסות נוכח ההוצאות, ועושים זאת בעזרת רישומים, ויתורים על הוצאות לא הכרחיות, הפרדת חשבונות בנק עסקיים מהחשבונות הפרטיים.

חסכון

באמצעות ייעוץ כלכלי ניתן ללמוד כיצד והיכן ניתן לחסוך, אם אתם רוצים לחסוך בהוצאות העסק יועץ כלכלי יעזור לכם לדעת האם ישנם משאבים או עובדים שכבר אין בהם צורך כי אינם תורמים לפעילות הכלכלית, אם אתם מעוניינים לחסוך בהוצאות הפרטיות תוכלו ללמוד כיצד לערוך קניות נכון, היכן לרכוש את המוצרים הנדרשים ועוד.

התייעלות

ייעוץ כלכלי מוביל התייעלות הן ברמה הפיננסית והן מבחינה עסקית, ההתייעלות מחזקת את איתנות העסק ומחלצת את העסק ממשברים.

כלי בקרה

כלכלן מלווה יבנה בעבורכם סט של כלי בקרה ייעודי לחברה שלכם אשר יכלול בין היתר:

  • דוחות חודשיים \ תקופתיים – רווח והפסד חודשי, רווח והפסד מצטבר לתקופה, דוחות רווחיות, פארטו לקוחות, פארטו ספקים, בקרה תקציבית, ניתוח תרומה (בעיקר לחברות תעשייתיות), ניתוח נקודת איזון לפי הוצאות ישירות \ עקיפות – קבועות \ משתנות.
  • דוחות שוטפים – דוח הזמנות, דוח מכירות, דוח רווחיות לפי מוצר \ שירות \ לקוח.

 

במידה והנתנונים הנאגרים במערכת הנהלת החשבונות אינם מאפשרים ביצוע ניתוחי עומק, במסגרת הייעוץ הכלכלי נמליץ לכם על השינויים הדרושים במסגרת המערכת הקיימת.

ישנן מטרות רבות לייעוץ כלכלי ורובן מושגות במהירות אם נצמדים לכללים ולדרכי הפעולה, דרכי הפעולה מגובשות לאחר בדיקה של חשבון הבנק והדוחות הכספיים שלכם ודרך ההתנהלות הכספית היום יומית שלכם. ייעוץ כלכלי הוכיח את עצמו בחברות רבות ולכן הפך למבוקש ביותר בקרב בעלי עסקים, אם אתם לא מכירים את התהליך וחוששים ממנו ניתן לקבל המלצות מחברות שכבר עברו תהליך כזה, את ההמלצות תוכלו לקבל בפורומים או אתרי אינטרנט שונים.

אולי יעניין אותכם גם:

ייעוץ פיננסי

ייעוץ אסטרטגי

אם. וי .פי בי הינו משרד לייעוץ עסקים מהמובילים בארץ בניהולם של סבינה בירן וג'קי אהרן.

לוקחים את העסק שלך
צעד אחד קדימה!

השירותים שלנו