מאמרים נבחרים
מאמרים אחרונים
ארכיון
חיפוש ע"י תגיות
No tags yet.

היוון תזרים מזומנים

הערכת שווי מתבצעת לא רק על ידי שיטת היוון תזרים מזומנים אלא גם על ידי שיטות אחרות כמו שיטת המכפיל ושיטת השווי הנכסי, לכל שיטה כמו לכל דבר אחר בחיים יש יתרונות וחסרונות, אנו מתאימים את השיטה לצרכיי הלקוח ובוחרים בשיטה שתעניק לנו את השיטה המדויקת ביותר.

כדי להפעיל את השיטות יש לקבל מידע רב מהחברה ולכן השלב הראשוני הוא היכרות הלקוח ואיתור צרכיו, בדרך זו מקבלים יחס אישי שמותאם לדרישות הלקוח, הערכת שווי ניתנת לכל סוגי החברות החל מחברות תקשורת ועד חברות ביטוח.

מה היתרונות של חברות להערכת שווי ?

  • בזכות שיטות להערכת שווי כמו היוון תזרים מזומנים ניתן להעריך במדויק את שווי החברה ולהימנע מעסקאות לא משתלמות.

  • אחוזי ההצלחה בעסקאות עולים כך שהסיכון יורד.

  • בזכות הערכת שווי חברות ניתן להבדיל בין סוגי הנכסים והצלחתם ולבחור את העסקה המשתלמת ביותר וכך למנוע רכישה של מספר עסקאות במקביל.

הזמנה מוקדמת של שירותים להערכת שווי תחסוך לכם סיכונים מיותרים!

הערכת שווי נדרשת כאשר מעוניינים למכור נכסים, לרכוש או לאמוד את הנכס לכל סיבה אחרת, אחת השיטות הנפוצות להערכת שווי היא שיטת היוון תזרים מזומנים, תחילה כדי להבין כיצד עובדת השיטה עלינו להבין מה אומר הביטוי "היוון תזרים מזומנים".

היוון הוא תהליך שמבטא את הערך הכספי של תקופה ספציפית בתקופה שונה ממנה, כלומר יש לבטא לפי תזרים המזומנים של החברה, מה הערך הכספי של החברה בעתיד וכמה ערך יש לאותו סכום היום, מידע זה משמש להערכת הנכסים הקיימים של החברה ובדיקה האם רכישת הנכס היא כדאית, כלומר כדי לדעת אם השקעה בחברה היא משתלמת יש לעיין בתזרים המזומנים העתידי של החברה ולהוון אותה לערך הכספי הנוכחי, זה בדיוק מה שנעשה על ידי חברה להערכת שווי.

#הערכתשווי #היוון #DCF #היווןתזריםמזומנים #תזריםמזומנים #שווינכסי #ייעוץעסקי #יעוץעסקי #מיזוגיםורכישות #הערכתשוויחברה #שיטותלהערכתשווי #חברותלהערכתשווי

  • Facebook Clean
אודותנו

אם. וי .פי בי הינו משרד לייעוץ עסקי מהמובילים בארץ בניהולם של סבינה בירן וג'קי אהרן.

משרדנו מתמחה במתן שירותי ייעוץ וליווי עסקי, תכניות עסקיות, ניהול כספים, ייעץ אסטרטגי ושיווקי, ייעוץ ניהולי והקניית נורמות וכלי ניהול מתקדמים ׁׁׁ(KPI) ובסיוע בגיוס הון ובקבלת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל (SME) מקרנות שונות כולל הלוואה בערבות מדינה. 

 

קיראו עלינו מן העתונות

יצירת קשר

משרד: 072-2204220 | פקס: 072-2204228 דוא"ל: info@mvp-business.com

קישורים מומלצים באתר

 כל הזכויות שמורות לאם וי פי ביזנס - ייעוץ עסקי © 2008-2011