שירותים פיננסים

מעוניינים במיידע נוסף
בנוגע ל ייעוץ פיננסי?
לתיאום פגישה ללא התחייבות?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אני מאשר\ת קבלת דיוורים וניוזלטרים

ייעוץ פיננסי היה פעם נחלתם של עסקים גדולים וחברות גדולות שהעסיקו יועצים פיננסים שתפקידם היה לנווט את הספינה העסקית בדרך הפיננסית הנכונה כך שהיא תוכל להמשיך לצוף ולהנות מרווחים פיננסיים.

אולם היום אנו חיים בעידן אחר, היום לא רק עסקים וחברות גדולות זקוקים לשירות של ייעוץ פיננסי, היום גם אדם פרטי שעומד לצאת לפנסיה מחליט לפנות לחברה המציעה שירות של ייעוץ פיננסי לקראת הפנסיה, והיום גם משפחה צנועה ולא משפחה מהאלפיון העליון צריכה לדעת לכלכל את  צעדיה בתבונה משום שבמהלך השנים המשפחה הזו תצטרך להוציא מאות אלפי שקלים על משכנתא לדירה, ועל לימודים אקדמיים, ועל רכישת רכב חדש ועוד ועוד.

 

היום כאשר אנו חיים בעידן של רמת חיים גבוהה, יש לנו לא מעט צרכים  וכך גם ההוצאות שלנו גבוהות ולכן עלינו לדעת לכלכל את צעדינו הפיננסיים בתבונה ואם אין לנו מספיק ידע כלכלי וידע פיננסי הרי שמוטב לנו לפנות לחברה המספקת ייעוץ כלכלי פיננסי ולקבל ממנה את התשובות לשאלות השונות המטרידות אותנו.
 

אם ננסה לחלק את הייעוץ הפיננסי לקטגוריות ניתן לומר שיש כמה וכמה סוגים של ייעוץ שנועדו לשפר את מצבכים הפיננסי כגון:

ייעוץ פיננסי בעת פרשת דרכים - 

יש לא מעט מקרים שבהם אנו נמצאים בפרשת דרכים בחיינו, כמו למשל כאשר קיבלנו ירושה ואנו לא יודעים מה כדאי לעשות איתה, או כאשר אנו רק התחתנו ואנו בתור זוג צעיר מרגישים לחוצים משום שעומדים מולנו לא מעט החלטות פיננסיות שעלינו לקבל, או במקרה שפוטרנו מעבודתנו ואנו לא יודעים מה כדאי מבחינה כלכלית לעשות עם כספי הפרישה ומה יש לעשות עם רשויות המס השונות.

ייעוץ עסקי פיננסי למשקיעים - 

יש אנשים שלשמחתם יש להם לא מעט הון עצמי והם יכולים להשקיע באפיקי השקעה שונים אך אין להם מספיק ידע פיננסי ולכן הם מעדיפים לקבל ייעוץ עסקיופיננסי שינחה אותם ויכוון אותם לכיוון ההשקעה הטובה ביותר והמניבה ביותר.

יעוץ פיננסי למשפחות - 

משפחות רבות מתקשות לעמוד בסדר היום הכלכלי של עידן המאה ה-21 שיש בו רמת חיים גבוהה ולא מעט הוצאות כספיות הנקבעות ע"פ תרבות צריכה שגויה, לכן משפחות רבות מעונינות היום לקבוע לעצמן סדר יום כלכלי נכון שמותאם לתקציב הכספי שיש להם וליכולת הכלכלית שיש להם ולשם כך הן נעזרות בייעוץ פיננסי.

ייעוץ פיננסי לעסקים - 

עסקים רבים מעדיפים היום לא לפעול באופן עצמאי ולקבל ייעוץ פיננסי שבעזרתו יוכלו לנווט את עסק שלהם בצורה הטובה ביותר והנכונה ביותר ולשמור על מדיניות פיננסיות פיננסית נכונה ויציבה.

  • Facebook Clean
אודותנו

אם. וי .פי בי הינו משרד לייעוץ עסקי מהמובילים בארץ בניהולם של סבינה בירן וג'קי אהרן.

משרדנו מתמחה במתן שירותי ייעוץ וליווי עסקי, תכניות עסקיות, ניהול כספים, ייעץ אסטרטגי ושיווקי, ייעוץ ניהולי והקניית נורמות וכלי ניהול מתקדמים ׁׁׁ(KPI) ובסיוע בגיוס הון ובקבלת הלוואות לעסקים קטנים ובינוניים בישראל (SME) מקרנות שונות כולל הלוואה בערבות מדינה. 

 

קיראו עלינו מן העתונות

יצירת קשר

משרד: 072-2204220 | פקס: 072-2204228 דוא"ל: info@mvp-business.com

קישורים מומלצים באתר

 כל הזכויות שמורות לאם וי פי ביזנס - ייעוץ עסקי © 2008-2011